Kayıt ol
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
 • 1 gönderen kısmet

Besmele ve Sırrı

Konu içeriği: Besmele ve Sırrı Besmele 19 harf dir. Buda Cehennem Zebanilerinin sayısına denktir. Kim Besmeleyi çok okur, bunu adet haline getirirse, Allah; okuyanı Zebanilerden korur. Ayrıca okuyanın rızkını çoğaltır, dünya ve ahirette makam ve mevkisini arttırır. (Okuyacak kişi haram yememiş ...
 1. #1
  Gölgedeyim kısmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.12.12
  Nereden
  İSTANBUL
  Yaş
  52
  Mesajlar
  352
  Konular
  36
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Besmele ve Sırrı

  Besmele 19 harf dir. Buda Cehennem Zebanilerinin sayısına denktir.
  Kim Besmeleyi çok okur, bunu adet haline getirirse, Allah; okuyanı Zebanilerden korur. Ayrıca okuyanın rızkını çoğaltır, dünya ve ahirette makam ve mevkisini arttırır. (Okuyacak kişi haram yememiş ve tam bir itikat ile şüphe duymadan, kalben inanarak, abdestli olarak okuması gerekir.)

  Besmeleyi günlük hayatta dilinden hiç düşürmeyenin Allah ölüm acısını hafifletir, kabir sorularını basitleştirir, kabir azabından korur, hesabı kolay ve zahmetsiz olur.

  Besmeleyi, kişi yatmadan abdestli olarak 21 kere okursa, o gece; şeytan, cin, insan şerrinden, yangından, zelzeleden ve eceli gelmemişse ani ölümden emin bir şekilde uyur. Gece boyunca güven içinde olur.
  Besmele saralı birinin sağ kulağına 41 defa okunursa saralı kişi kendine gelir.

  Besmele zalim ve adaletsizlik yapan hakimin yüzüne karşı 50 defa okunursa, okuyana karşı hakim baş eğer, hakimin şerrinden güven içinde olur.

  Besmele halis bir niyetle 70 defa yağmur yağması için okunursa yağmur yağar.

  Besmele 100 defa büyülü veya ağrı çeken birine hergün okunursa Allah büyüyü ortadan kaldırır, ağrıyı geçirir.

  Bir arzusu, isteği olan Besmeleyi 113 defa cuma günü hatip mminberde iken okur ve hatible dua eder ve isteğini talep ederse arzusu yerine gelir.
  Besmele 313 defa pazar günü güneş doğarken, abdestli olarak, kıbleye yönelerek okur ve 100 defa Peygamber Efendimize S.A.V. salatü selam okursa; okuyanın rızkı artar ve bollaşır.

  Besmeleyi 787 defa isteğinin olması, düşmanlarından kurtulması, bir musibetin kalkması için niyet ederek okunursa istek yerine gelir.
  Besmele oruçlu olarak 787 defa kimsenin olmadığı yerde, kıbleye yönelerek okunur ve buna 7 gün devam edilirse okuyan istek ve arzusuna kavuşur.

  Besmele 40 gün sabah namazının ardından kalkmadan 2500 defa okunursa, okuyanın kalb gözü açılır, esrar ilimlerine vakıf olur.
  Besmeleyi günde 1000 defa okuyanın hem dünyada, hemde ahirette Allah ihtiyaçlarını yerine getirir.

  Besmeleyi hergün sabah ve gece 1000 defa okumaya devam eden; sıkıntıdan, üzüntüden ve hatta hapisten bile kurtulur.

  Besmeleyi 12000 defa okuyup, her 1000 de 2 rekat namaz kılıp ihtiyacını dilerse, isteği yerine gelir, ihtiyacı karşılanır.

  Güneş doğarken güneşe karşı oturup 300 defa besmele, 300 defa salavat getiren her işinde başarılı olur ve rızkı çoğalır, bereketlenir.

  Besmeleyi 786 defa bir bardak suya okuyup, muhabbet ve sevgisi istenilen kişiye içirilirse, içenin kalbinde okuyana veya niyetine okunana karşı sevgi ve muhabbet meydana gelir.

  Besmeleyi 786 defa bir bardak suya okuyup 7 gün sabah güneş doğarken içilirse içen kişinin zihni açılır, unutkanlığı gider.

  40 Gün riyazet ederek, tam bir itikat ile sabah namazının ardından 2500 defa besmele okuyan kişi ilim sahibi olur, herşeyi rüyasında görür ve bazı sırlara vakıf olur.

  Besmeleyi gece yarısı 786 defa 7 gece okursa maksadı ve isteği gerçekleşir.

  14 gün riyazet ederek (hayvansal ve koku verici gıdalardan uzak durarak, insanlardan uzak tenha bir yerde ara vermeden oruç tutarak) her vakit namazının ardından 1000 defa besmele okumaya devam eden kişi kudsi ruhlarla konuşur, onlardan istediğini sorup öğrenebilir.

  Hastanın şifa bulması için, hastaya 1000 defa besmele okunur. Ardından 1000 defa Fatiha Suresi okunur. 1000 defa Salavat getirilir ve hastanın şifaya kavuşması için dua edilir.

  786 defa 7 gün ara vermeden Besmeleyi okuyup isteğini, maksadını Allah'dan dileyenin isteği yerine gelir.

  Bir maksadı, bir arzusu, isteği olan kişi temiz ve tenha bir yerde kıbleye yönelerek 1000 Besmele okur, sonra 2 rekat namaz kıldıktan sonra "Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve eshabihi ecmaiyn" diyerek isteğini, maksadını talep eder ve sonra 1000 defa besmele okuyup tekrar 2 rekat namaz kılıp ardından tekrar selatü selam okuyarak dua eder bu şekilde tekrar ederek 12000 besmele ve 11 saltü selam okuduktan sonra isteğini Allah dan niyaz ederse maksadı ve isteği gerçekleşir.

  Borçlu olan veya rızkı dar olan kişi ceylan derisi üzerine; safran, misk ve gül suyu karışımı mürekkep ile besmeleyi yazıp öd ve anber ile tütsüledikten sonra üzerinde taşırsa yokluktan ve darlıktan kurtulur.
  Cam bardak içine 40 besmele yazıp, zemzem suyu doldurup hastaya içirilirse hasta şifaya kavuşur.

  Çocuğu olmayan veya sürekli çocuk düşüren bir kadın ay başı adetinden temizlendikten 3 gün sonra 110 defa besmeleyi bir kağıt üzerine yazıp üzerinde bulundurur ve o nüsha üzerinde iken ilişkiye girerse o kadın hamile kalır. Çocuk dünyaya gelinceye kadar besmele yazılı nüshayı üzerinde taşırsa zorluk çekmeden çocuk sahibi olur. (eşinin düşük yapması sonucu çocuğu olmayan adam bir kağıt üzerine 60 defa Besmele yazıp üzerinde taşırsa çocuğu yaşar.)

  Tarlanın verimini ve bereketini arttırmak için bir kağıda 101 Besmele yazılır ve tarlaya gömülürse hem bereketr hasıl olur, hemde afetlerden korunur. Yetişme devresi zarara ve afete uğramadan tamamlanır. Meyvesi, sebzesi güzel ve bol olur.

  Besmele 81 defa yazılıp uykusunda korkan çocuğun boynuna asılırsa korkusu kalmaz.

  Besmele 35 defa yazılıp eve veya iş yerine asılırsa o yerin bereketi artar. İş yerinin kazancı çoğalır. Cin, şeytan şerrinden, yangından ve kem gözlerden korunmuş olur.

  Besmeleyi 1000 defa bir kağıda yazıp üzerinde taşıyan düşmanlarına korku salar, dostları yanında sevgi ve saygısı artar. Halk arasında şerefli ve saygı duyulan bir kişi olur.

  Besmele 70 defa ölünün üzerine okunursa kabir azabı hafifler, Münker ve Nekir in sorularında zorluk çekmez.

  Besmele kurşun üstüne 3 defa yazılıp balık avlamak için kullanılırsa balık avı bereketli olur.

  Besmele mavi bir parça üzerine yazılıp bir ucunu yakarak cin zulmune uğramış kişiye koklatılırsa cinni konuşturulur.

  Besmele sığabildiği kadar bir kaba yazılıp, içine su doldurup saralı bir kişinin üzerine dökülürse onun şeytanı yakılmış olur.

  Besmeleyi kapısının üzerine yazan kişi helaktan emin olur.
  Besmeleyi 600 defa bir kağıda yazıp üzerinde taşıyan kişi; insanlar arasında heybetli olur, hürmet görür.

  Besmeleyi 625 defa bir kağıda yazıp taşıyan kişiye kimse kötülük yapamaz, zarar veremez.


  EUZU'NUN SIRRI:
  (EUZÜBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİM)

  İnsan, Euzü okumakla
  5 şekilde fayda görür.
  1)Din ve hidayet üzere sabit olur.
  2)Şeytanın şerrinden, kötülüğünden, aldatmasından ve vesveseden kurtulur. Selamet bulur.
  3)En sağlam kal'aya girer.
  4)Peygamberler, sıddıklar, şehidler ve salihlerle bulunur.
  5)Gökleri ve yeri yaratan ALLAH'ın yardım ve ihsanına kavuşur.

  HADİSLERDE
  Bir kimse günde bir defa euzü okumakla Allahü Teala'ya sığınsa, Allahü Teala o kimseyi o gün korur.

  Euzü okuyarak, günah kapılarını kapayınız. Besmele okuyarak taat kapılarını açınız.
  Buyrulmaktadır.

  BAZI KİTAPLARDA ŞU ŞEKİLDE YAZAR:
  Araf Suresi
  17inci ayette bildirildiği gibi:
  "Şeytan Allahü Teala'ya, sen beni rahmetinden kovdun, uzaklaştırdın. Ben insanlar için senin doğru yolun olan İslam dini yoluna oturup, önlerinden gelip, öldükten sonra dirilmek ve haşrolmak gibi ahirete ait işlerde onları şüpheye düşürürüm. Arkalarından gelip, onları dünyaya düşkün ederim. Sağ taraflarından gelip, taatlerine ucb ve riya karıştırırım. Sol taraflarından gelip, kalblerine günah lezzetini veririm." dediği zaman.
  ALLAHÜ TEALA: "İzzet ve Celalime yemin ederim ki, ben onlara Euzü ile emrederim. Onlar bana sığındıklarında, ben onları sağ taraflarından hidayetle, sol taraflarından inayetle, arkalarından ismetle, önlerinden nusretle korurum. Senin vesvesenin onlara zararı ve tesiri olmaz. Ey melun" DEDİ.


  BAZI KİTAPLARDA:
  İblis, mümini saptırmak için her gün üçyüz altmış asker gönderir. O mümin Allah'a sığınınca, Allah o müminin kalbine üçyüz altmış defa nazar eder. Her nazarında şeytanın askerlerinden birini helak eder.

  Euzü okumakla Kul, Allah'a sığınmış olur. Bu sayede başta şeytan ve askerleri olmak üzere tüm kötülüklerden muhafaza olunur.

  AYETEL KÜRSİ'NİN SIRLARI:

  Ayetel Kürsi okunan eve şeytan giremez. Büyücü sokulamaz. Ayetel Kürsi okumaya devam kişi; hem dünyada hemde ahirette yüce makamlara ulaşır. Günahlardan sakınmaya başlar. Huzura erer. Mevki ve makamı artar.

  Ayetel Kürsi durak yerlerinin sayısınca
  17, kelimeleri sayısınca50, harfleri sayısınca170, resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi, saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez. Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

  Ayetel Kürsi; yemek, buğday, pirinç, arpa gibi şeylere
  313 defa okunarak, her okunuşta o şeye üflenirse bereketi artar, o şeyde bereketlilik olur.

  Ayetel Kürsiyi hergün okumayı adet haline getiren kişinin Allah geçmiş günahlarını bağışlar. Okuyan hem Tevhid, hemde Tilaveti yerine getirmiş olur. Buda üstün bir zikir olur.

  Ayetel Kürside
  34 ilahi isim vardır. 17 acık olarak, 17 de kapalı olarak. Aynı zamanda 17 mim harfi, 17 de vav harfi vardır. Allah'ın en büyük ismi Ayetel Kürside mevcuttur. Bu yüzden Ayetel Kürsi ile dua edilirse kabul görür.

  Ayetel Kürsiyi bir hacet ve arzunun olması için okumak, o işin olmasına vesiledir. Bu ayeti okumaya devam eden devamı nispetinde fayda görür.
  Bu ayeti okumaya ancak peygamberler, sıddıklar ve şehidler devam eder. Kişi okumaya devam ederse, ahlakı sehid ve sıddıkların ahlakına ulaşır.

  Ayetel Kürsiyi okumaya devam eden kişiye; Allah hayırlı ve faydalı kapılar açar. İlim öğretir. Gizli bilgileri ve tedavi etme yollarını öğretir. Hem Zahiri, hemde Batıni ilim nasip eder.

  Ayetel Kürsi okunur ve sevabı kabir ehline bağışlanırsa, o kabir nurla dolar, kabir genişler ve ölünün derecesi, mevkisi ve makamı yükselir. Okuyanada büyük sevap verilir.

  Ayetel Kürsiyi çok okuyanın anlayışı artar. Düşman şerrinden kurtulur. Allah'ı büyük isimleriyle anmak, zikretmek isteyenler Ayetel Kürsiyi okumalıdırlar. Ayetel Kürsi ilahi rahmet ve nusret kapılarını açar.
  Sıkıntılı anlarda Ayetel Kürsi okunursa sıkıntı geçer. Tehlike durumunda okunursa o tehlikeden kurtulunur.

  Ayetel Kürsiyi
  170 defa okuyana Allah her işinde yardımcı olur. Zorluk çekmez. Üzüntü ve kederden uzak olur. Rızkı genişler. Arzularına ve isteklerine kavuşur.

  Bakara Suresinin ilk
  4 ayeti, Ayetel Kürsi, Ayetel Kürsiden sonraki 2 ayeti ve Bakara Suresinin son 5 ayetini okuyanın kendisine ve ailesine şeytan ve kötülük yaklaşamaz. Deli üzerine okunmaya devam edilirse şifaya kavuşur.

  Şehvete düşkün, kötü ahlaklı ve kötü kişiler okur ve okumaya devam ederlerse durumları değişir. Ahlakları düzelir ve en iyi hale yönelmiş olurlar.

  Ayetel Kürsiyi okuyan kendini güven içine alır. Cin, şeytan ve insan zarar veremez.

  Gece yatarken okuyan kendini güven içine aldığı gibi, ailesini ve komşusunuda koruyup, güven içine alır.

  Her farz namazını mütakip Ayetel Kürsi okuyan ikinci bir namaza kadar korunmuş olur. Yatarken okuduğunda, 2 melek onu korumakla görevlendirilir.

  Ayetel Kürsiyi her farz namazının arkasından okuyana Cennetin 8 kapısı birden açılır, dilediğinden içeri girer. Allah, okuyana; şükredenlerin kalblerini, sıddıkların amellerini, Allah'a dost doğru yönelenlerin sevabını verir. Ölünce doğruca Cennete girer. Muttakilerin elde edeceği mükafat verilir.

  Evinden çıkarken Ayetel Kürsi okuyan kişinin günahları bağışlanır, şeytanlar ondan uzaklaşır. Cin, şeytan ve insan şerrinden ve korkularından emin olur. Her şeyden muhafaza olunur.

  Gece ve gündüz
  10 defa İhlas ve Ayetel Kürsiyi okumaya devam eden kişi; Allah'ın rızasını kazanır. Şeytandan korunur. Mahşerde peygamberlerle birlikte olur.

  Ayetel Kürsi okunan evden şeytanlar
  30 gün kovulmuş olur, 40 günde büyücü ve sihirbaz giremez.

  Ayetel Kürsiyi
  6 defa okuyup 6 yönüne üfler, 7nci defa okuyup içine çeker ve 8inci de okuyup etrafına daire çizerse, kendisini koruyan manevi bir hisar içine alır. (1inci okuyuşta önüne, 2ncide sağına, 3üncüde soluna, 4üncüde arkasına, 5incide yukarı, 6ıncıda aşağı okuyup üfler. 7incide içine çekip yutar.8incide üfleyerek etrafına daire çizer) Böylece kendini tehlikeli yerden, düşmanlarından, musibetten korumuş olur. Bu uygulama yapıldıktan sonra hiç konuşmadan Ayetel Kürsi okuyarak düşman üzerine yürünürse, düşman onu göremez ve zararda veremez.

  Her namaz sonunda Ayetel Kürsi okuyanı eceli gelince Allah bizzat kendi kudret eliyle ruhunu alır ve o kişi şehidlik sevabına nail olur.

  Ayetel Kürsi; okuyanı kötü ahlaktan kurtarır. Kişiyi Allah'a yöneltir.

  Okuyan kişiyi dinlemek üzere melekler gelip o yerde bulunur, saf tutup dururlar. İhlas suresi okunan eve uğradıklarında secdeye kapanırlar. Haşr suresi okunan evde diz üzeri çöküp dururlar.

  Gece ve gündüz
  1000 defa Ayetel Kürsiyi 40 gün okuyana ruhani alem kapısı acılır. Melekler ziyaretine gelir. Tüm sırlara vakıf olmaya başlar. İstek ve arzuları gerçekleşir. Resulullah S.A.V. Efendimizi rüyasında görme şerefine erer.

  Ayetel Kürsi ve Amenerrasulü Suresinin okunduğu eve şeytan girmez.

  Ayetel Kürsi bir kaba okunur ve o kabın örttüğünü hiçbir cin ve şeytan açamaz. İçindekileri alıp götüremez.

  Ayetel Kürsiyi
  170 defa okumaya devam eden; hapisteyse hapisten kurtulur. Borçlu ise borcunu ödeme imkanı bulur. Rızık isterse, geniş bir nimete erişir. Bu sayıda her farz namazının ardından okumaya devam ederse isteğine, arzusuna çabuk kavuşur. Gece kıbleye yönelip okuduğunda da aynı şekilde istekleri kabul görür.

  Ayetel Kürsi günde
  50 defa okunursa, okuyan şeytandan korunur.
  İhtiyacı ve isteği olan
  170 Ayetel Kürsiyi okuduktan sonra 3000 defa Ya Kafi, Ya Ã?žani, Ya Fettah, Ya Rezzak isimlerini zikredip, ihtiyacını Allah'dan isterse isteği kabul olur.

  170 defa Merih saatinde okursa her türlü günah ve beladan korunur. İnsanlar arasında itibarlı olur.

  Zuhal saatinde okursa amirler yanında, patronu yanında büyük itibara ve makama erişir.

  Müşteri saatinde okursa dert ve kederi dağılır. Tüm kötülüklerden korunur. Hapisten kurtulmaya sebeb olur.

  Şems saatinde okunursa büyük mertebe ve derecelere yükselir. Halkın dertleriyle ilgilenecek uygun bir mevkiye gelir.

  Zühre saatinde okunursa dostları, arkadaşları arasında ve aile içinde kıymeti artar. Dünya işlerinden istediği olur.

  Utarit saatinde okursa kin ve düşmandan korunur. Düşmanının helakı niyeti ile okursa düşmanından kurtulur.

  Kamer saatinde okursa rızkı genişler, bereketi artar.

  Akıl ve anlayışın artması niyetiyle, Ayetel Kürsi
  50 defa yağmur veya zemzem suyuna okunur ve içilirse bu gerçekleşir.

  Ayetel Kürsi
  18 defa hergün okunmaya devam edilirse Allah okuyanı tevhid ruhuyla diriltir. Kalbini buna açar, rızkını genişletir. Kıymeti yücelir. Yazıp üzerinde taşıyanı Allah musibet, afet, kaza ve belalardan korur.

  Ayetel Kürsi şer ve kötülükten korunmak niyetiyle okunur ve "vela yeuduhu hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim" kısmı arka arkaya
  70 defa tekrar edilerek okunursa tehlike ve kötülük ortadan kalkar. Aynı okuma şekli cin ve şeytandan korunmak içinde uygulanır.

  Ayetel Kürsi ev veya iş yerinin kapısının üst kısmına yazılırsa o yere hırsız giremez, o yerin rızkı artar.

  Ayetel Kürsi yazılıp bir eşya arasına yerleştirilirse o eşya çalınmaz. Zarara uğramaz.

  Ayetel Kürsi bir kaba
  3 defa yazılır ve içine su konulup, hastaya içirilir. İçirilirken; falan hastalıktan kurtulup şifa bulmaya niyet ettim denilirse, Allah'ın izniyle hasta şifaya kavuşur.

  Sabah yataktan kalkıp, abdestli bir şekilde
  3 defa Ayetel Kürsiyi okuyan kişi, akşama kadar; akşam namazının ardından 3 defa okuyan, sabaha kadar şeytan, cin ve insan şerrinden korunur.

  Bir dileği olan gece yarısından sonra, abdestli olarak, kıbleye yönelip,
  170 Ayetel Kürsi okuyup, dileğini Allah'dan isterse, isteği olur.

  Cuma günü sabah namazından önce, abdestli olarak, tenha bir yerde, kıbleye yönelip, diz üzerine oturup,
  313 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra "Ya Rabbel Azim bu ayeti kerime hürmetine 313 ehli bedir ve 313 ashabı talut hürmetine muradımı ihsan buyur" diye dua edenin maksadı gerçekleşir.

  7 adet tuz parçasının her birine 7 defa Ayetel Kürsi okuyup, aç karnına besmele ile hergün yutarsa balgamdan kurtulunur.

  Uykuda, rüyasında korkan kişi yattığı zaman Euzu Besmele ile
  3 Ayetel Kürsi okuyup, her birinde "vela yeuduhu hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim"i 3 defa tekrar ederek yatarsa korkulu rüyadan kurtulur.

  Sara tutan kişiye
  21 Ayetel Kürsi okunursa kendine gelir.

  Bir kağıda
  11 defa Ayetel Kürsi; safran, gül suyu, misk karışımı mürekkeple yazılır. Üzerinede 101 defa Ayetel Kürsi okunur, öd yada anberle tütsülendikten sonra, bir yerin kapısının üzerine konulursa o haneye; hırsız, düşman girmez,afetlerden korunur. Ticaret haneye asılırsa o yer hem korunur, hemde bereketi, kazancı artar.

  Bir kağıda 3 Ayetel Kürsi yazıp, üzerine
  1289 defa Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Ali, Ya Azim okunur, sonra muşamba veya naylona sararak üzerinde taşıyan kişinin rızkı ve kısmeti açık olur. Düşman şerrinden ve afetlerden muhafaza olur.

  Büyü dolayısıyla bağlı olan kişi için; bir kase içine Ayetel Kürsi yazılır, içine su konulur. Üzerine 101 Ayetel Kürsi ve
  1289 defa Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Ali, Ya Azim okunur. O suyu 3 gün sabah aç karnına içilirse bağı çözülür.

  Ayetel Kürsi bir kağıda yazılıp haşerenin bulunduğu yere asılırsa, oradaki haşereler gider.

  Bir kağıda Ayetel Kürsi yazılıp, üzerine
  21 Ayetel Kürsi, 3 İhlas, 21 Salatü Selam okunup, bir tarlaya gömülürse, o tarlanın bereketi ve mahsülü artar. Korunur, muhafaza olur.

  FATİHA SURESİ'NİN SIRLARI:
  Fatiha Suresi övgü ve dua olarak ikiye ayrılır. Allah, Fatiha Suresini okuyanı över. Fatiha Suresini okuyan kişi tüm Kuran'ı okumuş gibi sevaba nail olur.

  Fatiha Suresi
  7 ayettir. Fatihayı çok okuyan kişiye bu ayet Cehennem kapılarında kapak olur. Cehennem üzerinden salim olarak geçer. Fatiha ve Ayetel Kürsiyi okuyan; cin, şeytan ve insan şerrinden emin olur. Fatihayı okuyan Allah'a şükrünü yerine getirmiş olur.

  Fatiha Suresi şifa verir. Ruhsal ve bedensel hastalıkları iyileştirir. Fatiha; istekdir, münacaattır, dua dır. Fatiha Suresi her derde devadır. Fatiha Suresi indiğinde şeytan feryat etmiştir. Çünkü Fatiha okuyanın mükafatı, Cehennem ateşinin ona haram olmasıdır.

  10 SURE 10 ŞEYİ ENGELLER:FATİHA: Allah'ın gazabını
  YASİN: Kıyamet gününde susuzluğu
  DUHAN: Kıyamet korku ve dehşetini
  VAKIA: Fakirliği, miskinliği
  MÜLK: Kabir azabını
  KEVSER: Hasımların kinini
  İHLAS: İki yüzlülüğü, samimiyetsizliği
  FELAK: Hased edenlerin hasedini
  NAS: Vesveseyi engeller

  AMİN 4 HARFTİR. ALLAH AMİN DİYENİ 4 BELADAN KORUR:
  1) İmanın kalbden ayrılması
  2) Hesab gününün korkusu
  3) Sıratı geçememe endişesi
  4) Cehennemden aşağı inen basamaklarda ebediyyen kalma belalarından korur.

  Fatiha Suresi ile sırra erişilir. Arzuladığına hemen kavuşursun, şeref ve makama sahip olursun. Fakirlik, kötülük ve korkulardan emin olursun. Dünya ve ahiret saadetine kavuşursun.

  Fatiha Suresinde bin zahir, bin de batın olmak üzere toplam iki bin hassa vardır. Ayet sayısı
  7 dir. Fatiha 25 kelimedir. Kimi alimlere göre 123, kimine göre 125, bazısına görede 130 harf dir.

  Hasta üzerine
  41 Fatiha okunursa hasta şifa bulur.

  Her gün Sabah namazının farzı ile sünneti arasında
  41 defa Fatiha okuyan kişi; makam ve mevki sahibi olur. Fakirlik görmez, hastaysa şifa, zayıfsa kuvvet bulur. Emniyet içinde bulunur. Kısırsa çocuğu olur. İzzet ve şeref elde eder.

  Her farz namazlarının ardından
  7 Fatiha okuyan kişiye hayır kapıları açılır.
  25 Estağfurullah, 11 İhlas, 7 Fatiha, 33 Selatü Selam okuyup; Peygamberimizin (s.a.v.), evliyanın, ashabı kiramın ruhlarına hediye edip, onların yüzü suyu hürmetine şifa isteyen kişiye Allah şifasını verir.

  Farz namazları arkasından
  20 defa Fatiha okuyan kişinin rızkı genişler, durumu düzelir, iç alemi nurlanır.

  Sabah namazından sonra
  30, öğle namazı sonrası 25, ikindi namazı sonrası 20, akşam namazı sonrası 15, yatsı namazı sonrası 10 defa Fatiha Suresi okunur. Toplam 100e ulaşır. Buna devam eden kişiye Allah istediğini verir.

  Farz namazları ardından
  100 Fatiha okuyan maksat ve arzusuna hemen kavuşur.

  Sabah namazı ardından
  125 Fatiha okuyan istediği şeyi elde eder.

  Fatiha Suresini
  125 bin defa okuyana büyük faydaları vardır.

  Her gün Fatihayı
  313 defa okuyanın isteği ve arzusu yerine gelir.

  Tembellik ve korkudan kurtulur. Allah okuyanın içini ve dışını temizler.

  Yatarken Fatiha ile
  3 İhlasla, Felak ve Nas surelerini okuyan herşeyden güven içinde olur.

  İçi su dolu kaba
  40 Fatiha okuyup, hastanın bedeni o su ile yıkanırsa hasta şifa bulur.

  Haceti, isteği olan, akşam namazının ardından
  40 Fatiha okuyup dileğini Allah'dan isterse dileğine kavuşur.

  Göz ağrısı için sabah namazının sünneti ile farzı arasında
  40 fatiha okuyup, şifasını Allah dan dilesin. Tükrüğünü parmak ucuyla gözüne sürsün veya okuyan kişi hastanın yüzüne üflesin.

  Yola gidecek kişi kapıdan çıkarken
  40 defa Fatiha okursa, güven içinde geri döner.

  Sağ elini ağrıyan yere koyup,
  7 defa Fatiha okur ve "Allah'ım hissettiğim acı ve ağrının kötülüğünü bender gider. Peygamberin Muhammed s.a.v. davetiyle beni bu acıdan kurtar" diye dua ederse Allah şifa verir.

  Rızık için, yeni ayın pazar günü aya bakılır ve
  70 Fatiha okunur. Pazartesi 60, salı 50, çarşamba 40, perşembe 30, cuma 20, cumartesi 10 olarak 7 gün okunur ve buna her ay devam edilir.

  Fatiha Suresini seher vakti
  41 defa okumayı adet haline getirene Allah rızık genişliği verir, işlerini kolaylaştırır.

  Hayır için veya bir musibetten kurtulmak için günde
  313 defa okunur veya 3 günde 1000 defa okunur.

  Halvete çekilip günde
  1000 defa Fatiha okuyarak gündüzleri oruç tutan, okurken buhur yakan (ud ve anber) bir takım esrarlara vakıf olur. (7 gün okunur)

  Susuzluk ve açlık çeken; sabah Fatiha Suresini okuyup eline üflesin, sonra ellerini yüzüne ve karın bölgesine dokundurursa bu hislerden kurtulur.

  Fatiha Suresi bir kaba yazılıp, su konulur ve yazı silindikten sonra hastaya içirilirse şifa bulur. Aynı şekilde ağrıyan yere
  3 defa sürülürse ve Allah'ım sen afiyet ver. Sen afiyet verirsin diye dua edilir.

  Ruhi deprasyonda olan hasta için; Fatiha Suresi bir kaba yazılır, içine su konulur, yazı silindikten sonra hasta o suyla yüzünü yıkarsa şifa bulur. İçerse sakinleşir.

  Fatiha Suresi, safran, misk ve gül suyu karışımı ile yazıp, bunu su ile silip içersen zekan açılır. İşittiğini unutmazsın. Gül yağı ile silip kulak ağrısı için kulağa damlatıldığında ağrı geçer. Yine bir kaba yazıp kına çiçeği yağıyla silip
  70 kere Fatiha okuyup ağrı olan yere veya felç, romatizmalı yere sürülürse şifa bulur.(tıbbi müdahele imkanı olmayan durumlarda uygulanır)

  Akrep ve yılan sokan kişi, zehir çıkarıldıktan sonra, ağrının geçmesi için bir kaba su ve tuz konulur.
  7 defa Fatiha okunur ve içirilir. Ağrı geçer.
  Bir kişiden itibar görmek veya zalim kişinin yanına gitmek zorunda kalan kimse,
  19 defa Fatiha okuyup, o kişinin yüzüne üflerse, onun şerrinden emin olur, itibar görür.

  Cuma günü sabah namazının ardından
  41 defa Fatiha Suresini yazıp üzerinde taşıyan kişi; cin, şeytan ve insan şerrinden korunur.
  Gece, gündüz Fatiha okuyan tembellikten, ağır davranmaktan kurtulur. Hastalıklardan, cin, şeytan ve insanlardan gelecek zararlardan korunur.
  Gözü ağrıyan sabah
  3 Fatiha okuyarak parmağıyla göz kapaklarına sürerse ağrı geçer.

  Bir isteği, haceti olan, maksadının olması için
  2 rekat Allah rızası için namaz kılar ve namaz kıldıktan sonra 7 Fatiha okuyup dua ederse isteği olur.

  Bir haceti, isteği olan maksadının olması için
  40 gün ara vermeden, sabah namazının ardından, güneş doğmadan 41 defa Fatiha okuyarak Ya Rabbel Alemin, Ya Rabbel Azim, Fatiha Suresinin hürmetine isteğimi yada hacetimi ihsan buyur diye dua ederse haceti olur.

  Yatağa uzandığın zaman; Fatiha, Ayetel Kürsi, Ve inne Rabbeküm AYETİNİ muhsinin 'e kadar, Haşr suresinin Huvalla Hülleziyi sonuna kadar, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyarak, yatıp, uyunursa 2 melek gelir ve tüm tehlikelerden korumak için sabaha kadar beklerler.

  Hasta olan kişi; bir kap içine zemzem yada yağmur suyu koyup, üzerine
  70 defa Fatiha, 70 Ayetel Kürsi, 70 İhlas, 70 Felak, 70 Nas surelerini okur ve içerse hastalığı iyileşir, şifa bulur.

  Hastaya ve büyüye maruz kalana Fatiha Suresi, Ayetel Kürsi ve
  4 İhlas; 7 şer defa okunur.

  Bir ölünün ardından
  1 Fatiha 11 İhlas okuyup öncelikle Peygamber Efendimizin S.A.V. mübarek ruhlarına, peygamberlere, ashabı kirama, evliyaya ve ölen kişinin ruhuna hediye etmek çok faydalıdır. Hem ölüye, hemde okuyana hayır getirir.

  İHLAS SURESİ'NİN SIRLARI:
  İhlas suresi; okuyanı, kıyamet korkularından, kabir karanlığından, cehennem azabından korur ve kurtarır. Ölüm acısını hafifletir. Çok okuyan Allah dostlarından olur. Okuyan Allah'a sığınmış olur ve şirkten kurtulur. Şeytanı kaçırır. Kulunu Allah'a yaklaştırır. Mükafat ve sevap olarak, iman eden kimsenin sevap ve mükafatı verilir ve
  100 şehit sevabı lütfedilir.

  İhlas Suresini okuyan kişi Kuran'ın
  3 de 1ni okumuş gibi olur.

  İhlas Suresini günde
  10 defa okuyana Allah onun için Cennette bir ev yapar. 11 defa okuyana Cennette saray yapılır. 21 defa okuyana 2 saray, 30 defa okuyana 3 saray yapılır.

  İhlas Suresini sabah namazının ardından
  11 defa okuyana günah bulaşmaz. Şeytandan korunur.

  İhlas Suresini
  12 defa okuyan kişi, Kuran'ı 4 defa okumuş gibi olur. Yeryüzünün en üstün insanı olur.

  İhlas Suresini her gün
  50 defa okuyan kişinin 50 senelik günahı bağışlanır. Kıyamet günü kabrinden "Ey Allah'ı öven kimse kalk Cennete gir." denilerek çağrılır.

  İhlas Suresini
  100 defa okuyanın günahları bağışlanır. Namazların ardından 100 defa okuyan Cehennem azabından kurtulur.

  Hergün 200 defa İhlas Suresini okuyana Allah
  1500 sevap yazar. 50 yıllık günahını bağışlar.(yeterki kul hakkı bulunmasın)

  Yatarken, sağ yanına uzanarak 3 defa İhlas Suresini okuyan Kıyamet günü Allah buyurur ki; Ey kulum sağ yandan Cennete gir.

  Hergün
  1000 defa İhlas suresini okuyan kendi nefsini Allah'dan satın almış olur. 100000 defa okuyan kendini Allah'dan satın almış olur. Allah tarafından bir melek göklerde ve yer yüzünde şöyle seslenir: Haberiniz olsun ki falan kişi Allah'ın azadlısıdır.

  Hergün
  1000 defa İhlas Suresini okuyan Cehennem azabından azad olur.
  Cuma günü, cuma namazından sonra kalkmadan
  7 şer defa İhlas, Felak, Nas, Fatiha surelerini okuyan, ikinci cumaya kadar Allah onu koruyup, himayesine alır. Günahları bağışlanır.

  İhlas Suresini çok okumayı adet edinen kişiye; Allah, okuduğu günden, kıyamet kopuncaya kadar kendi dostları için hazırladığı bütün hayırları, dünya ve ahiret iyiliklerini okuyana verir. Ömrü uzar, rızkı genişler, tüm işlerinde ona yeterli olur, kabir azabından kurtulur, korku nedir bilmez. Kıyamet günü toplanılacak yere gideceği zaman beyaz inciden bir binit gelir, ona biner, Allah'ın huzurunda yerini alıncaya kadar hiç bir yerde durmaz. Allah, ona Rahmet nazarı ile bakar. Allah, okuyana bir kere mağfiret ettimi, bir daha ona azab etmez. Rahmet her yandan onu kuşatır. Onu kendi himayesine alır. Cennet ile ikramda bulunur.

  İhlas Suresini okuyan için surenin her harfine karşılık Cennette bir Hurma ağacı dikilir. Okuyana 1000 melek müvekkel kılınır. O melekler onun için saraylar yaparlar. Sarayların çevresine meyve ağaçları ve kokulu bitkiler dikerler.

  İhlas Suresini okuyan için cennetlik olduğuna
  70bin melek şahadette bulunur. Okuyana 70bin melek sevabı yazılır. Allah katında kurtuluş yolu bulan, kulluk görevini yerine getiren, oruç tutan zatlardan yazılır. Melekler o kulu süsleyip cennete götürürler. Cennete girince melekler onun derecelerine bakıp, onun için hazırlanmış sarayları görünce hayrete düşerler.

  İhlas Suresini günde
  20 defa okuyana 70bin şehit sevabı verilir. Kendisi, malı, mülkü, çocukları mübarek kılınır. 30 defa okuyan Resulullah Efendimize S.A.V. komşu olur. 50 defa okuyanın, 50 yıllık günahı bağışlanır. 100 defa okuyana 100 yıllık ibadet sevabı yazılır. 200 defa okuyan, 100 köle azad etmiş gibi olur. 400 defa okuyana 400 şehit sevabı verilir. 500 defa okuyan kişinin hem kendisi, hemde ailesini Allah mağfiretine eriştirir. 1000defa okuyan kişi Allah'a olan borcunu ödemiş ve Cehennemden azad edilmiş olur.

  Sabah namazından sonra kalkmadan
  100 defa İhlas Suresini okuyanın günahları bağışlanır. 1000 defa okuyan kişi Cennet ile müjdelenir. Okumaya devam eden kişiye Tevhid Sancağı verilir. Duaları makbul olur.
  Gece ve gündüz
  10 defa okuyan Allah'ın rızasına hak kazanır. Peygamberlerle bulunur. Şeytandan da korunmuş olur.
  Eve geldiğinde kişi Fatiha ile
  3 İhlas okursa evde bereket ve hayır artar. Fakirlik ortadan kalkar. Komşularınada hayır ve bereketten verir.
  İhlas Suresini günde
  1000 defa okuyana 70 kişiye şefaat etme imkanı verilir.

  Yolculuğa çıkarken
  11 defa İhlas okuyanı, Allah onu evine dönünceye kadar korur.

  İhlas Suresini
  100 defa okuyana Allah her harf başına 10 sevap yazar. Onun 10 günahını siler. Derecesini 10 arttırır. Cennette onun için 100 saray yapar. Kuran'ı 33 defa okumuş gibi olur. Şirkten kurtulur. Meleklerin hazır olmasını sağlar, şeytanı kaçırır. Azapdan kurtulur.

  Akşam namazının sünnetinde; birinci rekatta Fatiha ile Kafirun, ikinci rekatta Fatiha ile İhlas Suresini okur. Namaz bitince kalkmadan
  30 defa İhlas Suresini okursa, Allah O kuluna Cennette altından saraylar yapar. Ailesine ve komşularına hayır ve iyiliği dokunur.

  Yatsı namazından sonra
  2 rekat namaz kılar ve her rekatta Fatiha ile 20 İhlas okursa Allah, onun için Cennette 2 saray yapar.

  4 rekatta Fatiha dan sonra 50 İhlas Suresi; toplam 4 rekatta 4 Fatiha ve 200 İhlas Suresi okursa 100 senelik günahları bağışlanır.

  12bin defa İhlas Suresini okuyanın günahlarını Allah bağışlar.

  Pazar günü güneş doğarken
  10 ihlas okuyup isteğini Allah'a dua ederek dile getirenin duası kabul olur.

  Beladan kurtulmak veya bir isteğin gerçekleşmesi için; akşam ile yatsı arası
  1000 İhlas okuyup, dua eden o beladan kurtulur, isteği gerçekleşir.
  İhlas ve Kafirun surelerini çok okuyan küfürden kurtulur. İmanlı olur. Cehennemden kurtulma beratına erişir. Allah'a yakınlaşır.
  İhlas Suresi ile Fatiha Suresini çok okuyandan Allah fakirliği giderir. Evin bereketi ve hayrı çoğalır.

  Günde
  1000 defa okuyanın vücudu kabirde çürümez

  FELAK VE NAS SURELERİ:

  Felak Suresini çok okuyan kişi; insanların hasedinden ve kötülüklerinden korunur. Rızkı artar. Kolay yollardan çok kazanır.

  Nas Suresini çok okuyan kişi sağlıklı olur. Nazardan, kötülüklerden, cin ve şeytanın sataşmalarından ve şerrinden korunur. Vesveseden kurtulur.
  Sabah, akşam bu iki sureyi okuyan ve günlük hayatta sürekli okuyan kişi; cin, insan, şeytan şerrinden, büyüden, nazardan, vesveseden, fakirlikten ve her türlü kötülüklerden emin olur, korunur.

  Bir amirin huzuruna çıkacak kişi veya bir zalimin yanına gitmek zorunda kalan kişi; Felak ve Nas surelerini okuyarak giderse, onlardan fenalık görmez; riayet görür.

  Bu iki sure safran, misk ve gül suyu karışımı mürekkeple yazılıp, naylon veya muşambaya sarılıp, küçük çocukların boynuna asılırsa; cin, şeytan sataşmalarından ve haşerattan korunur.

  Büyü yapılan kişi veya vekil kıldığı kişi; gece, sabaha karşı, abdestli olarak kıbleye yönelir. Büyü ve sihrin bozulmasını niyet ederek Felak ve Nas Surelerini
  1000er defa okur. Sonra kağıt üzerine Euzu Besmele ile Felak ve Nas Surelerini yazsın ve naylon veya muşambaya sarıp üzerinde taşırsa; Allah'ın izniyle büyü bozulur ve bir daha zarar vermez.
  Ruhsal hastalığı olan kişi 7 gün arka arkaya Felak ve Nas Surelerini sürekli okur. Bu iki sure bir kaba yazılarak içine su konulur ve yazı silindikten sonra içerse şifa bulur.

  Son nefesinde olan kişiye Nas suresi okunursa ölüm acısı hafifler. Hastaya okunursa acısı hafifler.

  Felak suresi; cin ve şeytan şerrinden korunmak ve kurtulmak için
  41 defa okunur.

  Nas suresi; cin, şeytan şerrinden, ehvamdan, vesveseden korunmak ve kurtulmak için
  21 defa okunur.

  DUHA SURESİ:
  Duha Suresi, okuyanı; ruhi bunalım, sıkıntı ve sitresten kurtarır.

  Duha Suresini her sabah
  11 defa okuyanın rızkı artar. Yolu açık olur. Farz namazlarının ardından 3 defa okumakta aynı tesiri gösterir.

  Duha Suresini; sıkıntıdan kurtulmak, fakirlikten refaha kavuşmak için sürekli okumak gerekir.

  Muharrem ayının ilk gecesi, gece yarısı,
  4 rekat Allah rızası için namaz kılıp, ardından 1000 defa Duha Suresini okuyup," Ya Rabbi bu surenin hürmetine, Peygamber Efendimizin S.A.V. hürmetine, bu seneyi benim ve ailem için mübarek ve mesud kıl" diyerek dua eden, o sene boyunca sıkıntı çekmez, rızkı artar.

  VEL ASRI SURESİ:
  Şifa için yazılır, yazı suda silinip
  70 defa okunur ve hastaya içirilirse, hasta şifa bulur.

  Bu sure; misk, safran ve gül suyu ile dört ayrı kağıda yazılıp, mal veya eşya olan yerin dört köşesine konulursa, oradaki mal veya eşya muhafaza olur.

  Bir düşmandan intikam almak için, o niyetle, siyah bir levha üzerine cumartesi günü zuhal saatinde Vel Asrı yazıp, istediğin maksat üzerine o kişinin hanesine koy, o kişinin hanesinden bereket kalkar ve harap olur.

  HÜMEZE SURESİ:
  Nazara uğrayan yada nazar olan kişiye;
  3-5-7 defa okunursa veya okursa nazar geçer.

  Hümeze Suresi, iftiradan kurtulmak için
  21 defa okunur.

  KUREYŞ SURESİ:
  Temiz ahlaka sahip olmak ve musibetlerden korunmak için günde
  7 defa okunur.

  Sofraya oturunca okunursa, sofranın bereketi artar.

  Her gün
  21 defa okuyan açlık çekmez, korktuklarından emin olur.
  Çok okuyan fakirlikten kurtulur.

  Bir kaba safran, misk ve gül suyu karışımı ile yazılır, içine zemzem veya yağmur suyu konularak yazı silinip, zehir içmiş veya zehirlenmiş kişiye içirilirse, panzehir gibi tesir eder. Aynı uygulama 7 gün ehvamlı ve unutkan kişiye yapılırsa şifa bulur.

  KEVSER SURESİ:
  Günde
  100 defa okuyanın her isteği olur. Çok okuyan ve okumaya devam eden Peygamber Efendimizi S.A.V. rüyasında görür.

  Peygamber Efendimizi S.A.V. rüyasında görmek isteyen; cuma günü, yatsı namazından sonra Kevser Suresini
  1000 defa okur, 1000 defada salatü selam getirip, konuşmadan yatarsa rüyasında görür.

  Düşman şerrinden korunmak için; gül suyu, safran ve miskle yazıp, naylon veya muşambaya sarıp üzerinde taşırsa, kendini korumaya almış olur.

  İNŞİRAH SURESİ:
  Okuyanı kalp sıkıntısından kurtarır, rızkını çoğaltır.

  İnşirah Suresini cam kaba yazıp, gül suyu ile yazıyı silip, içen kişi korku ve endişeden kurtulur.

  Farz namazlarının ardından
  3-5 veya 7 defa okuyan kişinin rızkı artar. Tembellikten ve kederden kurtulur.

  Sıkıntıdan kurtulmak veya müşkil bir işi olan 2 rekat Allah rızası için namaz kılıp,
  152 İnşirah Suresini okur ve dua ederse müşkilattan ve sıkıntıdan kurtulur.

  Unutkanlığı gidermek için bir kaba yazılıp, zemzem veya yağmur suyu ile yazı silinip, içen kişinin hafızası kuvvetlenir.

  MÜNAFİKUN SURESİ:
  Göz ve tüm beden ağrılarına şifa verir. Çelişkiden, Nifaktan ve kötülüklerden korunmak için günde
  7 defa okunur.
  Okuyanı münafıklıktan korur.

  2 Rekatlık namazlarda birinci rekatta Fatihadan sonra Cuma Suresini, ikinci rekatta Fatihadan sonra Münafikun Suresini okuyan düşmanlarının kalbine korku salar.

  KALEM SURESİ:
  Okuyanın ahlakı güzelleşir. Kötülüklerden korunmak ve istek ile dileklerin geçekleşmesi için günde
  70 veya 71 defa okunur.

  HUD SURESİ:

  Hud suresi, bir kağıda, safran, misk ve gül suyundan hazırlanmış mürekkeple yazıp üstünde taşıyana silah etki etmez. Düşmanlarının zararı dokunmaz. İnsanlar arasında, sevgi, saygı ve itibar görür. Kendini muhafazaya alır.
  Ayrıca intikam almak için
  3 defa okunur.
  HICR SURESİ:
  Bu sureyi yazıp, üzerinde taşıyan kişinin rızkı artar.Ticaret kazancı çoğalır.
  Bu sureyi yazıp, üzerine
  101 defa Ya Latif, 101 defa Ya Rezzak, 101 defa Ya Kerim, 101 defa Ya Hayy, 101 defa Ya Kayyum okuyup, bir ticarethaneye asılırsa; o yer her türlü bela ve afetlerden korunur, ticaret kazancıda artar.

  Her Arabi ayın
  15inci günü, sabah namazı öncesi kalkıp, 2 rekat Allah rızası için namaz kıldıktan sonra 1 defa Hıcr Suresi, 3 İhlas, 1 Fatiha ve 7 selatü selam okuyup "Ya Rabbi senden başka kimseye muhtaç etme " diyerek dua edenin rızkı genişler, kimseye muhtaç olmaz.
  Ticarette kazanç için günde 3 defa okunur.

  NAHL SURESİ:
  Azgınlıktan ve fesattan kurtulmak için günde
  10 defa okunur.
  Bu Sureyi salı gecesi bir kağıda yazıp, gün doğmadan
  306 defa Ya Kahhar okuyup, bir düşmanın, zalimin hanesine konulursa o zalim helak olur. Başları beladan kurtulmaz.
  Bu Sure yazılıp, bir tarlaya gömülürse, o tarlanın mahsülü telef olur.

  NEML SURESİ:

  Düşman şerrinden korunmak ve emin olmak için okunur.
  Nahl suresinde olduğu gibi Neml Suresi bir kağıda yazılıp, 306 Ya Kahhar okuyup, zalimin evine konursa, o zalim helak olur. Tarla veya bahçeye konulursa, mahsülü helak olur.

  Bir paranın veya malın gerçek olduğunu anlamak için; Neml Suresinin 93. ayetini okuyup, o paraya veya mala baktığında, sahtemi, gerçekmi olduğunu anlarsın.

  RUM SURESİ:
  [color=black][font=Arial]
  Düşmana karşı zafer kazanmak için okunur.
  Bu sureyi yazıp, şişeye koyup, zarar görmesini istediğin bir zalimin evine konulursa; o evdekiler hastalanır.

  Bu sureyi yazıp, toprak
  Konu Aizen tarafından (25.10.13 Saat 10:36 ) değiştirilmiştir.
  Evindar bunu beğendi.

 2. #2

  Aizen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  05.10.12
  Nereden
  En Derinlerde..
  Yaş
  31
  Mesajlar
  3.031
  Konular
  2121
  Tecrübe Puanı
  500

  Standart

  Güncel....


  Din ve mezhep herkesin vicdanına kalmış bir iştir. Hiç kimse hiçbir kimseyi, ne bir din, ne de bir mezhebi kabul etmeye zorlayabilir. Din ve mezhep hiçbir zaman politika aleti olarak kullanılamaz.(1930)

  Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi, sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için, gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir. Laikliği dinsizlikle karıştırmak isteyenler, İlerleme ve canlığın düşmanları ile gözlerinden perde kalkmamış doğu kavimlerinin fanatiklerinden başka kimse olamaz.

  Mustafa Kemal Atatürk


 3. #3
  Gölgedekiler'e Selam Evindar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.01.13
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  35
  Mesajlar
  399
  Konular
  24
  Tecrübe Puanı
  190

  Standart

  Çok güzel bir paylaşımmış, maşallah çok da uzun:D
  ”Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu.”


  Pir Sultan Abdal


Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap
Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:38.
Bu sistem vBulletin™ alt yapısına sahiptir, Version 4.2.2 kullanılmaktadır.
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. ©2000 - 2013 - Support by tr-vBulletin - Mesut DOĞAN
Staff Application 2.0.0 © 2011 by U.S. Military Life